‘Acemi Cadı’ dizisinde canlandırdığı ‘Ayşegül’ karakteriyle hafızalara kazınan fakat uzun bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Merve Boluğur, yakın dostu iş insanı Medet Anlı ile bir araya geldi. Ünlü güzel, muhabirlerin kendisine yönelttiği sorulara samimi yanıtlar verdi.
Kültür ve Turizm Bakanlığınca düzenlenen Şanlıurfa Kültür Yolu Festivali etkinlikleri kapsamında lise öğrencilerince, yerli ve yabancı ünlü ressamların tabloları canlandırıldı.