‘Yaşım gereği evlilik ve çocuk isteğinden vazgeçtim!’

Mavi ve yeşil renkli bir kıyafetle sahneye çıkan Sevcan Orhan, “Madem ki Kıbrıs’ta sahne alıyoruz, o zaman kıyafetim Akdeniz’in mavi renginden olsun istedim” dedi.

“TUTUMLU BİR İNSANIM”

Sahne kıyafetlerine çok para harcamadığını belirten ünlü isim, “Tutumlu bir insanım, çok para harcamam, saçlarımı bile kendim yaparım. Kostüm ve makyaja çok harcama yapmayı doğru bulmam. Kuaföre bile gitmem, kısa sürede hazırlanırım. Bugün sahneye 40 dakika içinde hazırlandım” dedi.

“DEVİR EKONOMİ DEVRİ”

Birikimlerini gayrimenkule ve altına yatırdığını belirten şarkıcı, “Devir tutumlu olma devri, hele hele herkes yarınını düşünürken kıyafete, saça, makyaja aşırı para harcamayı doğru bulmuyorum” şeklinde konuştu.

“ARADA KOMŞUCULUK OYNUYORUZ”

Yazar Gökhan Dağıstanlı ile yeni bir aşka yelken açan Sevcan orhan, “Güzel giden bir ilişkim var ama yaşım gereği evlilik ve çocuk isteğinden vazgeçtim. Çocuk sahibi olacak yaşı geride bıraktım, evliliğe de sıcak bakmıyorum. İkimizin de ayrı evleri var. Böyle keyifli, sürekli bir flört halinde olmak ilişkiyi daha diri tutuyor. O kendi evinde, ben kendi evimde daha mutluyuz. Arada komşuculuk oynuyoruz” açıklaması yaptı.

Öte yandan son single’ı ‘Mehmet Emmi’yi’ Aşık Mahzuni Şerif’in torunu Yiğit Mahzuni ile seslendiren şarkıcı, düetin çok ilgi gördüğünü söyledi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x